Přecitlivělost žaludu, erekce při koupání

14.06.2021

Dobrý den,
co mám dělat když mě při erekci bolí dotek žaludu a pyžama? A jak se zbavit erekce při koupání?

Viki, 14 let

Milý Viki,

Nepříjemné pocity při otírání žaludu o pyžamo či spodní prádlo jsou zřejmě způsobeny jeho přecitlivělostí. Citlivost žaludu lze snížit jeho pravidelným oplachováním v čaji. K oplachování se používá silnější odvar z černého nebo zeleného čaje, který se nechává vylouhovat 5 až 8 minut. Poté je třeba nechat čaj zcela vychladnout, aby nedošlo k opaření.
Žalud lze v čaji buď přímo oplachovat (například ponořením koncové části penisu s přetaženou předkožkou do kelímku s čajem), nebo k němu přikládat čajové obklady z měkké a savé látky namočené do čaje. Oplachování stačí provádět jednou denně, výsledek se dostaví nejpozději do několika týdnů.
Erekce při koupání může být spíše výhodou, protože kožní pokryv penisu je při erekci více napnutý, díky čemuž se lépe umyje. U dospívajícího chlapce se může erekce dostavit v podstatě kdykoliv a jejímu nástupu nelze nijak zabránit. Dříve či později erekce odezní a penis opět ochabne. Pokud z nějakých důvodů potřebuješ odeznění erekce urychlit, můžeš si například zkusit v duchu počítat nějaký obtížnější příklad nebo alespoň odříkávat násobilku. Tím se tvá pozornost zaměří na něco jiného, než na erekci. Odeznění erekce však může trvat delší dobu, zejména když procházíš obdobím, v němž probíhá výrazný nárůst hladiny mužských pohlavních hormonů v krvi.