Ukazování penisu

21.06.2021

Dobrý den, zajímá mě jak bych se mohl nějak nenápadně vytáhnout před kamarády o velikosti svého penisu? Myslím si že mám velký penis a chtěl bych se nějak nenápadně pochlubit před klukama ze třídy, poradíte mi jak na to nebo co popřípadě udělat abych je zaujal. Toto téma se mezi klukama v naší třídě hodně řeší a občas se jen tak ze zvědavosti orientačně díváme v šatnách.
Děkuji předem.

Lukáš, 15 let

Milý Lukáši,

Je naprosto pochopitelné, že se chceš před kamarády nějak "vytáhnout", tedy zaujmout jejich pozornost a pochlubit se nějakou svojí předností. Otázkou však je, zda právě nadprůměrné rozměry penisu jsou tím, čím by ses měl před ostatními chlubit, a to ze dvou důvodů:

1) Rozměry penisu jsou dány genetickými dispozicemi a dosaženým stupněm pohlavního vývoje, tedy okolnostmi, které nijak nezávisí na tvé vůli či na tvém úsilí. Chlubit se můžeš něčím, čeho jsi sám dosáhl, například mimořádným sportovním výkonem nebo vynikajícím školním prospěchem. Avšak rozměry penisu nepředstavují nějakou tvoji zásluhu. Jsou prostě takové, jaké jsou.

2) Poněkud mylná je představa, že penis větších rozměrů by měl být nějak "lepší" nebo "hodnotnější", než penis běžné velikosti. Rozhodně neplatí, že čím je penis větší, tím je lepší. I kdyby tvůj penis byl ještě větší, nedělalo by to z tebe lepšího člověka, stejně jako menší rozměry penisu by z tebe nedělaly horšího člověka. Ani ze zdravotního, ani ze sexuálního hlediska neexistuje jediný rozumný důvod, proč by nadprůměrné rozměry penisu měly být posuzovány příznivěji, než rozměry průměrné či podprůměrné.

Zájem o tělo vrstevníků téhož pohlaví je v období dospívání naprosto normální, a tak není divu, že se podobná témata mezi tvými spolužáky "hodně řeší", a že si "jen tak ze zvědavosti" prohlížíte, jak vypadají ostatní. Pravdou však je, že nápadným obnažováním penisu bys mohl své spolužáky přivést do rozpaků a vzbudit u nich pohoršení. Snad jen na společných WC lze obnažení penisu považovat za něco naprosto normálního (a v podstatě i nutného).
Pokud jde o šatny, záleží na tom, zda se v nich svlékáte celí, nebo jen do spodního prádla. Nicméně pokud bys v šatně chtěl na chvíli odložit i spodní prádlo, dalo by se to zdůvodnit například tím, že si po hodině tělocviku potřebuješ vyměnit zpocené spodní prádlo. V současném horkém počasí by to mohlo být docela pochopitelné.